Tylko trzy lata potrzebowały Targi FASTENER POLAND®, aby stać się najważniejszym spotkaniem branży elementów złącznych i technik łączenia w Europie Wschodniej.

Do Krakowa przyjeżdżają kluczowi specjaliści z całego świata, aby zaprezentować najnowsze rozwiązania. Przez dwa dni można poczuć tętno branży, która z roku na rok rośnie w siłę.

Co sprawia, że FASTENER POLAND® ciszy się tak dużym zainteresowaniem? Wydarzenie jest odpowiedzią na potrzeby wystawców. – Przez wiele lat szukaliśmy miejsca, w którym będzie można się wystawić z systemami zamocowań. Targi FASTENER POLAND® są wyspecjalizowane dla branży elementów złącznych. Jesteśmy zadowoleni, że mamy je w Polsce, tym bardziej, że z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Przyjeżdżają klienci nie tylko z Polski, ale i z krajów ościennych oraz innych kontynentów.– twierdzi Tomasz Karwowski Dyrektor Handlowy z firmy Dromet Sp. z o.o. Sp.k.

Jak potwierdzają organizatorzy – gości z zagranicy interesowało znalezienie nowych dostawców. Potencjał ten coraz bardziej doceniają krajowi wystawcy, którzy mają powody do zadowolenia. Tylko w 2018 krajowy eksport elementów złącznych wzrósł o 19% do wartości 1,8 miliarda złotych. To największa dynamika wzrostu od 8 lat. Jak mówi Krzysztof Biskup, General Manager z firmy PGB - Polska – Mamy klientów z Norwegii, Rumunii, Bułgarii, Ukrainy. Pokazuje to, że targi cieszą się coraz większą popularnością i mimo krótkiej historii, potrafią przyciągnąć ludzi z tak daleka. Znaczenie Targów FASTENER POLAND® z roku na rok rośnie. Jest to dla nas bardzo pozytywne”.

Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna edycja będzie zaskakująca. Równocześnie z Targami FASTENER POLAND® odbędą się dwa nowe, wyjątkowe wydarzenia: ASSEMBLY GO - FIRST EUROPEAN SHOW oraz Międzynarodowe Targi Elektronarzędzi i Wyposażenia Warsztatów INTER TECH TOOLS.

Targi ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW

- Nie kryjemy dumy, że do grona naszych partnerów dołączyło Polskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Montażu, z którym wspólnie przygotowujemy premierową edycję ASSEMBLY GO, dedykowaną pracownikom zakładów produkcyjnych. Takiego spotkania jeszcze w Polsce nie było, dlatego praca odbywa się w atmosferze ekscytacji.  – mówi Beata Łoś, Project Manager Targów w Krakowie. ASSEMBLY GO to perfekcyjna przestrzeń dla osób decyzyjnych, inżynierów i projektantów związanych z automatycznymi procesami montażowymi w procesie produkcji, jak i wyspecjalizowanych w tematyce ręcznych narzędzi montażowych o charakterze pneumatycznym. Wydarzenie dedykowane będzie także tematyce robotyki, spawania, lutowania, preparatów chemicznych i maszyn do ich dozowania.

Według raportu IFR World Robotics Report automatyzacja produkcji przyspiesza na całym świecie. Światowa sprzedaż robotów przemysłowych podwoiła się w latach 2013-2017 a prognozy na kolejne trzy lata zapowiadają 14% roczny wzrost sprzedaży na całym świecie. Wprowadzenie robotów do firm służy usprawnieniu i przyspieszeniu pracy ludzi. To duże udogodnienie, szczególnie, że tempo produkcji jest coraz szybsze. Organizatorzy targów odpowiadają na potrzeby rynku, dlatego zachęcają do udziału w pierwszym w Polsce wydarzeniu poświęconym zagadnieniom montażu przemysłowego, obejmującego wszystkie problemy z jakimi borykają się zakład produkcyjne – ASSEMBLY GO.

INTER-TECH TOOLS

Organizowane przez firmę Targi w Krakowie oraz New Tech EXPO - Międzynarodowe Targi Narzędzi, Elektronarzędzi i Wyposażenia Warsztatów INTER TECH TOOLS na niecały rok przed rozpoczęciem budzą ogromne zainteresowanie. – Na polskim rynku brakowało wydarzenia o tej tematyce. Targom towarzyszyć będą praktyczne pokazy narzędzi, tak by nie tylko w teorii zapoznać się z nowinkami, ale również sprawdzić je w działaniu. – dodaje Beata Łoś. Wystawcy prezentować będą m.in.: elektronarzędzia, narzędzia ręczne, pneumatyczne, pomiarowe. Nie zabraknie wyposażenia warsztatów, artykułów ściernych, oprzyrządowania oraz artykułów BHP i odzieży roboczej.

Synergia trzech wydarzeń to mocny argument, dla tych, którzy szukają miejsca i sposobu na pozyskanie nowych klientów. Warto więc z wyprzedzeniem zaplanować swój przyjazd do Krakowa. Szczegóły na temat wydarzeń, które odbędą się w dniach 24-25 listopada dostępne są na stronach:

www.fastenerpoland.pl
www.assemblygo.pl
www.intertechtools.com

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij