Czasopismo „Surface Protection” powstało w odpowiedzi na potrzeby odbiorców zajmujących się zabezpieczeniami powierzchni. To nowoczesne czasopismo prezentujące w atrakcyjny sposób wysokiej jakości wiedzę z obszaru przemysłowych powłok ochronnych i dekoracyjnych - przygotowania oraz nakładania powierzchni. Wysoki poziom merytoryczny publikacji zapewniają autorzy — uznani badacze, wieloletni praktycy oraz niezależni eksperci. Współpracujemy także z największymi przedsiębiorstwami, prezentując najlepsze rozwiązania, technologie oraz praktyki branży zabezpieczeń powierzchni w Polsce i na świecie.

Prezentujemy:

  • Najnowsze informacje z rynku zabezpieczenia powierzchni, dzięki czemu możesz szybko dotrzeć do klientów z informacją o własnych nowościach.
  • Przykłady wdrożeń i inwestycji, czyli rozwiązania przydatne dla Twoich odbiorców.
  • Praktyczne artykuły techniczne, które ułatwiają pracę specjalistom.
  • Wydarzenia, które kształtują nowoczesne oblicze branży.
  • Producentów, dystrybutorów i ich osiągnięcia, dzięki czemu wzmacniamy rozwój firm.
  • Technologie, które zmieniają rynek farb i powłok, gdzie możesz informować o swoich innowacyjnych działaniach.
  • Ludzi, którzy wpływają na rozwój branży, gdzie wspieramy liderów rynku i opinii.
W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij